Nell Mobilya
İletişim
Adres:
Mesudiye Mah. Yıldırım Cad. No:23/2 İNEGÖL/BURSA - TURKEY
Telefon:
+90 224 716 00 65 - +90 545 303 83 74
E-Bülten
Copyright © 2017 WooX Sofa . All Rights Reserved.
jennifer light
  • Hakkımızda
  • Misyon
  • Vizyon

Biz Kimiz ?

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve tasarımlar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren WooX Sofa girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan Tüketicisine en kaliteli ve en konforlu ürünü sunmayı ilke edinerek, Yarının Mobilyasını Bugünden Tasarlama ruhuyla 2010 yılında İnegöl'de üretim faaliyetine başlamıştır..

WooX Sofa, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında ithalat ve ihracat ile ülke ekonomisine katkı sağlayarak birçok farklı projeye imza atmıştır.Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istirara dönüşmüş ve Sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yeri almıştır. Şirketimiz, bugün teknik ve idari kadrosuyla yaklaşık 2.000 m2 kapalı alan ile hizmet vermektedir.Birçok kişiye istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkuru ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır. WooX Sofa, kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir.

Misyon

WooX Sofa ailesi olarak benimsediğimiz misyonumuz; AR-GE çalışmalarımızı en üst seviyede tutarak siz değerli müşterilerimizin farklı ihtiyaç ve kullanım alışkanlıklarına uygun, hayatınızı kolaylaştıracak, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu mobilyalar üretmektir.

Vizyon

Zamanın ilerisinde adımlar atarak, beklentilerin üzerinde ürünler üretmek ve ürünlerimizi tüm dünya insanlarının kullanımına sunarak markamızı sağlamlaştırmak, Türk ürün kalite imajını yaygınlaştırmak ve bu yolla geniş istihdam avantajları yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak.