Kurumsal

Kurumsal

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve tasarımlar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren WooX Sofa girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan Tüketicisine en kaliteli ve en konforlu ürünü sunmayı ilke edinerek, Yarının Mobilyasını Bugünden Tasarlama ruhuyla 2010 yılında İnegöl'de üretim faaliyetine başlamıştır..

Woox Sofa, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında ithalat ve ihracat ile ülke ekonomisine katkı sağlayarak birçok farklı projeye imza atmıştır. Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Şirketimiz, bugün teknik ve idari kadrosuyla yaklaşık 2.800 m2 kapalı alan ile hizmet vermektedir. Birçok kişiye istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkuru ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır. Woox Sofa, kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir.

Ne Arıyorsunuz?
Tarzını Keşfet